Jak to możliwe???

February 14, 2006 at 7:38 pm | Posted in Nie do wiary | Leave a comment

Choć sprawę nagrania wspólnej płyty przez Dodę i Michaela długo zakrywała kurtyna milczenia, wiadomo już , że za tym przedsięwzięciem stoi nie kto inny, lecz sam Mariusz Walter – właściciel telewizji TVN!!!

Tę sensacyjną wiadomość podała Telewizyjna Agencja Informacyjna wkrótce po tym, jak oficjalnie ogłoszono  muzyczną współpracę obojga artystów. Mariusz Walter przyznaje, że promocja młodych talentów to priorytetowe zadanie polskich stacji telewizyjnych. Jeszcze na długo przed festiwalem w Sopocie właściciel TVN-u walczył jak lew o to, by wystąpiły w nim Doda i Mandaryna (żona lidera Ich Troje, wschodząca gwiazdka muzyki dance). Choć ta idea miała wielu przeciwników, Walter dopiął swego i obie piosenkarki miały szansę zaprezentować sie szerszej publiczności, z mniejszym, bądź większym skutkiem. Dodzie udało się wygrać Sowika Publiczności, a tym samym zdobyć zainteresowanie mediów.

Na efekty sukcesu rodzimej artystki nie trzeba było długo czekać. Menedżer Dody otrzymał wiadomość zza oceanu od menedżera Jacksona. I choć negocjacje trwały prawie pół roku, to takiego końca nikt się nie spodziewał. A wszystko dlatego, że Michael ma znów znaleźć się na szczycie. "Marzy nam się zdystansowanie wszystkich 'tworów medialnych' i całej papki pseudomuzycznej, którą karmi nas dziś MTV" – miał powiedzieć jeden z twórców wizerunku króla popu, w chwilę po opublikowaniu sensacyjnej wiadomości o polsko-amerykańskiej współpracy.

Do tego, by Michael wrócił do formy, nie wystarczy jednak kolejny, szokujący news. Menedżer Jacko przez dłuższy czas szukał barwnej postaci, która wspomogłaby nadszarpnięty wizerunek gwiazdy (liczne skandale z udziałem dzieci, w końcu oskarżenie o pedofilię). Po "Sopot Festival" wszystko stało się jasne. Tą podporą ma się okazać Doda Elektroda z zespołu Virgin. Michael jest nią ponoć zachwycony. Czy sprosta ona jednak oczekiwaniom machiny producentów i inwestorów, a przede wszystkim odbiorcom, usłyszymy juz w listopadzie 2006 roku, bo wtedy to ukaże się wspólne dzieło Dody i Jacko.    

Advertisements

Leave a Comment »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries and comments feeds.

%d bloggers like this: